Twoja-Kasa.eu

Posnet Revo Online, czyli znacznie, znacznie więcej niż komunikacja z CRK

Kasa fiskalna Posnet Revo Online z szalką ważącą

Rozwinięta funkcjonalność urządzenia rejestrującego to aspekt, który doceni chyba każdy przedsiębiorca prowadzący ewidencję obrotu. Dlatego nowoczesne technologie sprzedaży oferują coraz ciekawsze i bogatsze możliwości. Ale są modele, które – z uwagi na mnogość atrakcyjnych opcji czy nawet innowacji – wyróżniają się pod tym względem. Do takich z pewnością zalicza się kasa fiskalna Posnet Revo, w wersji komunikującej się przez internet z CRK.

Połączenie z Centralnym Repozytorium Kas na kilka sposobów

Kasa fiskalna Posnet Revo zdecydowanie nie należy do nowości. Jednak nie przeszkadza to jej w byciu wciąż jednym z najciekawszych urządzeń rejestrujących na rynku technologii sprzedaży. Tym bardziej, że teraz jest obecna również w zmodernizowanej, online’owej wersji. Ale model marki Posnet nie tylko spełnia wszystkie wymogi nowoczesnego systemu fiskalizacji. Revo Online oferuje wybór najdogodniejszej metody transmisji danych do Centralnego Repozytorium Kas. Poza standardowym połączeniem za pomocą portu USB lub Ethernet, pozwala też na skorzystanie z opcjonalnego modemu GSM lub modułu Wi-Fi. I tym samym – wygodną, bezprzewodową komunikację z CRK.

Jedyny taki mechanizm termiczny

Technologia wydruku w kasie fiskalnej Posnet Revo Online zasługuje na uwagę pod niejednym względem. Choćby z powodu śmiesznie prostej instalacji materiałów eksploatacyjnych czy zawrotnej prędkości wystawiania dokumentów (47 linii na sekundę!). Świadczy to o solidności i wydajności mechanizmu drukującego, jednak nie o jego innowacyjności. Ta ujawnia się w zamyśle konstrukcyjnym. Otóż mechanizm drukujący w modelu od Posnet… jest umiejscowiony z przodu urządzenia, od strony klienta, nie zaś klasycznie, od strony pracownika. Zatem technologia sprzedaży niejako automatycznie „wydaje” paragon fiskalny, zachęcając nabywcę do jego odbioru, działając na wzór rozwiązań samoobsługowych. Zabieg ten nie tylko upewnia przedsiębiorcę w dopełnieniu jednego z najważniejszych obowiązków, ale również przyspiesza przebieg całego procesu realizacji transakcji.

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi? Bez obaw!

Powiedzieliśmy już co nieco o standardach komunikacyjnych w kontekście połączenia kasy rejestrującej Posnet z CRK. Jednak w tym zakresie Revo Online oferuje zdecydowanie więcej. Posiada bowiem aż 4 złącza RS-232, interfejs Ethernet i port USB. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, pozwala na zastosowanie rozwiązań służących komunikacji bezprzewodowej. Co za tym idzie? Kasa fiskalna online może współpracować z wieloma urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak waga elektroniczna (warto też wspomnieć, że to kolejny model marki Posnet, wyposażony w opcję kaso-wagi), skaner kodów kreskowych, komputer, terminal płatniczy lub inne, praktyczne technologie. W ten oto sposób potrafi stać się funkcjonalnym centrum rozbudowanego, wydajnego systemu sprzedaży.

Niezwykła praktyczność w eleganckiej oprawie

Choć wymieniamy je na końcu – to cechy, które absolutne nie są lub nie muszą być mniej ważne! Mowa np. o istotnym parametrze, jakim jest baza towarowa. Kasa fiskalna Posnet Revo Online nie dość, że wypada pod tym kątem atrakcyjnie, to jeszcze oferuje wybór maksymalnej liczby pozycji PLU do zaprogramowania: 10 000 lub 15 000. Poza tym, można też zdecydować o rodzaju klawiatury (dostępne 2 warianty: silikonowy lub mechaniczny). Każda z nich zapewni jednak opcję zaprogramowania wielu własnych skrótów klawiszowych. Na zakończenie warto wspomnieć, że model Posnet Revo Online charakteryzuje się też oryginalnym, eleganckim designem, który przykuwa uwagę swoim nowoczesnym stylem. Trudno więc o drugie takie optimum wśród urządzeń rejestrujących.

1 Komentarz

  1. Jakomoo

    choć korzystam z innej kasy fiskalnej (i żeby nie było – jestem naprawdę zadowolony!), to uważam że to nadal jedna z bardziej interesujących technologii na rynku, zresztą sam artykuł pokazuje, jak wiele ma do zaoferowania ten model (zarówno w kwestii standardów, jak i możliwości rozbudowy jego rozwiązań)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *