Twoja-Kasa.eu

Posnet Thermal HD – drukarka dla wymagających użytkowników

Współcześnie w wielu firmach niezbędne okazują się drukarki fiskalne, które posiadają wyjątkowo wydajne podzespoły. Tylko takie urządzenia rejestrujące są bowiem w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom przedsiębiorców oraz ich klientów. Do grona takich drukarek z pewnością zalicza się drukarka Thermal HD. Pytanie jednak, co konkretnie decyduje o funkcjonalności akurat tego modelu marki Posnet?

Drukarka fiskalna do obsługi dużego asortymentu

Drukarki rejestrujące można najczęściej spotkać w tych działalnościach gospodarczych, które oferują swoim klientom bardzo szeroki wachlarz produktów i usług. Urządzenia tego typu posiadają po prostu odpowiednie predyspozycje do pracy w takich okolicznościach. Najłatwiej będzie zaprezentować to na konkretnym przykładzie.

Posnet Thermal HD umożliwia obsługę nawet do 250 000 PLU. Jednakże, mówimy tutaj o drukarce fiskalnej. W związku z tym, pozycji towarowych nie definiuje się bezpośrednio na urządzeniu tego typu. Do skonfigurowania wszystkich elementów asortymentu niezbędny będzie komputer z zainstalowanym oprogramowaniem sprzedażowym. Może to być także laptop, tablet albo terminal komputerowy. Fakt pozostaje jednak faktem… Thermal HD sprawdzi się przy pracy z naprawdę rozbudowaną ofertą.

Z ekranem standardowym lub wolnostojącym

W dzisiejszych czasach producenci technologii sprzedaży często dają przedsiębiorcom szanse na dokonywanie różnych wyborów. Nie inaczej jest w przypadku modelu Thermal HD. Zamawiając drukarkę Posnet, można zdecydować się na konkretną wersję konstrukcyjną urządzenia: z wyświetlaczem standardowym (na chorągiewce) lub wolnostojącym (na słupku). W rezultacie, wspomniany model da się łatwo dopasować do stanowiska obsługi klientów w firmie. O wariantywności Thermal HD świadczy również inna cecha tego modelu. Ale o niej napiszemy w kolejnym akapicie…

Praca mechanizmu drukującego

Niezawodna praca mechanizmu termicznego to jeden z wyróżników drukarek fiskalnych z linii Posnet Thermal. Podobnie jest w przypadku modelu, który tutaj omawiamy. Niemniej, technologia wydruku obecna w Thermal HD oferuje użytkownikom dodatkowe udogodnienia. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj możliwość wyboru szerokości rolki papieru termicznego – 57 lub 80 mm. Pozwala to na łatwe dopasowanie wyglądu i zawartości emitowanych dokumentów do oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa. Ponadto, Posnet Thermal HD obsługuje rolkę o długości 100 m, posiada ceramiczny obcinacz papieru oraz zapewnia wydruk kodów kreskowych i grafik na paragonach fiskalnych. Innymi słowy, mechanizm termiczny to chyba jedno z najwydajniejszych ogniw tej drukarki rejestrującej.

Komunikacja z innymi urządzeniami

Nawiązując do tego, o czym wspomnieliśmy przy omawianiu definiowania pozycji towarowych, drukarka fiskalna musi współpracować z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym. Do tego z kolei potrzebne są porty komunikacyjne. Jak to wygląda w Posnet Thermal HD? Urządzenie zostało wyposażone w 3 złącza – RS-232, USB i Ethernet – więc zapewnia wybór odpowiedniego interfejsu do wymiany danych. Na szczególne podkreślenie zasługuje obecność portu sieciowego LAN. To jedyna drukarka w ofercie Posnet, która posiada wspomniane złącze komunikacyjne już w standardzie (poza wersją apteczną modelu Thermal HD).

 

Jeżeli prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się nad tym, która drukarka fiskalna sprawdzi się w Twojej firmie, poznaj opinie użytkowników o Posnet Thermal HD. Być może przekonają Cię one do wyboru akurat tego modelu 😉

1 Komentarz

  1. zadowolony

    różne rozwiązania związane z konfiguracją stanowiska pracy, obsługa pojemnej bazy, wygoda korzystania z urządzenia, wydajne podzespoły….czego chcieć więcej? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *