Twoja-Kasa.eu

Kasa fiskalna z olbrzymią bazą PLU – Posnet Neo XL EJ

W ofercie Posnet możemy dziś znaleźć rozmaite urządzenia fiskalne – zarówno kasy, jak i drukarki. Producent ten od lat tworzy modele mobilne, małe, średnie, stacjonarne czy też systemowe. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługuje zaś Posnet Neo XL EJ. To kasa fiskalna z olbrzymią bazą towarową, elektroniczną kopią paragonów, mnóstwem skrótów klawiszowych oraz wieloma innymi rozwiązaniami.

Do obsługi rozbudowanego asortymentu

Baza towarowa jest tym, co z pewnością wyróżnia model Neo XL EJ. Tym bardziej, że właściciel kasy może dostosować ten parametr do potrzeb swojej działalności gospodarczej. Przy zamawianiu urządzenia dostępne są bowiem 2 warianty bazy PLU – o wielkości 30 000 lub 60 000 pozycji. Co więcej, w nazwach produktów lub usług możemy tu stosować nawet do 40 znaków. Dzięki temu zdecydowanie wiele łatwiej zadbać o jednoznaczną identyfikację wszystkich elementów asortymentu.

Do przechowywania kopii paragonów

Elektroniczna kopia paragonów to jedna z 2 form przechowywania tego typu danych, które są obecnie dostępne w naszym kraju. I na przykładzie Posnet Neo XL Ej widać, o jak praktycznym rozwiązaniu technologicznym mowa. Za sprawą modułu elektronicznego nie trzeba używać za każdym razem 2 rolek papieru, jak również znika konieczność składowania dokumentów w sterylnych warunkach. Poza faktem, że przekłada się to na wygodę pracy, użytkownik wydaje mniej pieniędzy na materiały eksploatacyjne i może dodatkowo zabezpieczyć wrażliwe dane… Wystarczy je wtedy zapisać na pendrivie lub dysku twardym komputera.

Do szybkiej i wygodnej sprzedaży

Każdy, kto śledzi na bieżąco doniesienia z branży fiskalnej, doskonale wie, jak na przestrzeni lat zmieniła się szybkość obsługi klientów. Współczesne kasy rejestrujące nie tylko błyskawiczne drukują paragony, ale także posiadają dodatkowe udogodnienia. Jedną z takich funkcjonalności są skróty klawiszowe, które można zaprogramować do bezpośredniego wywoływania konkretnych produktów bądź usług. Natomiast w przypadku modelu Neo XL EJ, na klawiaturze znalazło się aż 26 definiowalnych przycisków. Każdy z tych klawiszy można skonfigurować w 4 poziomach (różnych znaczeniach), co łącznie daje liczbę 104 skrótów!

Do współpracy z innymi urządzeniami

Posnet Neo XL EJ jest systemową kasą fiskalną. W praktyce oznacza to, że wspomniane urządzenie może bez problemu współpracować z wieloma elementami rozwiązania technologicznego dla firmy, m.in. z komputerem, terminalem komputerowym, skanerem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, szufladą na pieniądze, modemem czy terminalem do kart płatniczych. Tak szeroki wachlarz komunikacji jest dostępny za sprawą różnych interfejsów: 4 x RS-232, USB oraz Ethernet.

 

Kasa fiskalna marki Posnet to niewątpliwie jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń, które są obecnie dostępne na rynku technologii sprzedaży. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że model Neo XL EJ zapewnia kompleksowe zarządzanie personelem oraz obsługę rolek papieru termicznego o długości aż 100 m!

1 Komentarz

  1. mikołaj

    Fajny wpis, bo powoli się właśnie zastanawiam nad taką kasą systemową 🙂 ale jeszcze fajniej byłoby poczytać też o systemowych z innych „stajni” 😀 dałoby radę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwą odpowiedź *